PUBLICA İletişim | ADIM AT SPORA (2017-)
15849
page-template-default,page,page-id-15849,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.4.1
 

ADIM AT SPORA (2017-)

2017’nin son çeyreğinde bölümümüzün hocalarından Yrd. Doç. Dr. Vehbi Görgülü’nün koordinatörlüğünde, Türkiye’de spor yapma kültürünü gençler arasında yaygınlaştırmak ve sporun salt fiziksel etkilerinin yanı sıra zihinsel etkilerine ilişkin farkındalık yaratmak parolasıyla yola çıktık ve devamında Adım At Spora projesini hayata geçirerek, başta sosyal medya kullanıcısı olan gençler olmak üzere birçok yaş ve meslek grubundan insana #hareketsizkalma dedik.

 

Yarattığımız projenin A’dan Z’ye tüm iletişim süreçlerini yine biz üstlendik. Röportaj ekibimiz İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü’nde bulunan Publica PR ofisine davet ettiği sayısız branştan milli sporcu ile röportajlar yaptı. Bununla da yetinmeyerek sahaya indi ve sokak röportajlarıyla halkın nabzını tuttu. Kurgu ekibimiz bu çekimlerin montajını üstlendi ve süreç boyunca meydana gelen teknik aksaklıklarda en büyük yardımcımız oldu. Sosyal medya ve beraberinde içerik ekibimiz de dijital süreçleri yöneterek, Twitter ve Instagram hesaplarımızda takipçilerimizi spora çağırdı. 

Publica PR olarak hala #adımatspora diyoruz. Projemize son noktayı koymuş değiliz. Yeni yılda da bizi takip edin!

 

İletişim Adresleri

 

Mail: adimatspora@gmail.com
Twitter: /adimatspora
Facebook: /adimatspora
Instagram: /adimatspora