PUBLICA İletişim | BİLGİ Hayvan Dostları (2015-)
15670
page-template-default,page,page-id-15670,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.4.1
 

BİLGİ Hayvan Dostları (2015-)

BHD

Ajansımız tarafından hayata geçirilen BİLGİ Hayvan Dostları İnisiyatifi ile kampüslerde yaşayan hayvan dostlarımızın yaşam koşullarını iyileştirmek ve birlikte yaşam kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla çalışmalar yaptık. Bu doğrultuda yerel yönetimlerle yapmış olduğumuz işbirliklerinin yanı sıra, kampüs içi çalışmalarımızla da sokak hayvanlarına yönelik farkındalığı arttırdık. Bu farkındalık çalışmalarımızdan biri de, 12 Mayıs 2015’te hayata geçirilen BİLGİ Hayvan Dostları Fotoğraf Sergisi idi. 

 

23 Aralık 2015 tarihinde Santralistanbul’da yaralı hayvanlara yönelik ilk yardımı konu alan bir atölye etkinliği de düzenledik.

 

BİLGİ Hayvan Dostları İnisiyatifi ve ajansımızın katkılarıyla bu kapsamda yaptığımız bir başka çalışma ise “Selfie’ni Çek Paylaş” isimli yarışmaydı. Katılımcılar fotoğraflarınızı #kampüstekidostlar hashtagi ile sosyal ağlarda paylaştı. Dört gün süren yarışma sonunda dereceye giren katılımcılara çeşitli ödüller verildi.

BİLGİ Hayvan Dostları, gönüllük esasıyla halen çalışmalarını sürdürmektedir.