PUBLICA İletişim | HAKKIMIZDA
15331
page-template-default,page,page-id-15331,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.4.1
 

HAKKIMIZDA

Biz kimiz?

      Bizler, yeni jenerasyonun motivasyonu ve dinamiğinin iletişim alanında büyük farklar yaratabileceğine inanarak İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Lisans Programı tarafından kurulan bir öğrenci ajansıyız. 2006-2007 eğitim öğretim yılı faaliyetlerine başlamış olan PUBLICA İletişim halen aktif bir biçimde, müşterilerine profesyonel iletişim çözümleri sunarken aynı zamanda öğrencilerin akademik eğitimlerini tamamlamasına ve iş yaşamına hazırlanmalarına olanak sağlıyor. Ders kapsamında yürütülen projelerin koordinatörlüğünü, 2016 yılından bu yana Öğretim Görevlisi Emel Göral ve Yrd.Doç.Dr. Vehbi Görgülü sürdürüyor. 

q

 

Nasıl çalışıyoruz?

      Türkiye’de öğrenciler tarafından, akademik düzeyde ve gerçek müşterilere iletişim danışmanlığı hizmeti veren ilk öğrenci iletişim ajansı olarak, çalışmalarımızı “Halkla İlişkiler Laboratuvarı” adlı dersi kapsamında yürütüyoruz. Ajansımız, iletişim sektöründeki diğer profesyonel Halkla İlişkiler ajansları gibi hiyerarşik bir yapı içerisinde, Ajans danışmanı hocaların öğrencilere mentorluk ettiği bir yapıda işlemektedir.  Bu doğrultuda; ilgi alanlarımız, yeteneklerimiz ve ajans danışmanı hocalarımızın kanaatleri doğrultusunda, ajansın farklı departmanlarında görev alıyoruz.

                                          

 Müşterilerimize ne gibi hizmetler sunuyoruz?

        Kurumsal iletişim, Dijital İletişim, Entegre Pazarlama İletişimi, Medya İletişimi, Konu ve Kriz Yönetimi, Sosyal Sorumluluk Projeleri, Değişim ve Etkinlik Yönetimi ve Sponsorluk gibi iletişim danışmanlığının farklı alanlarında sayısız müşteriye hizmet verdik ve de vermeye devam ediyoruz. Çalıştığımız markalar, ürettiğimiz fikirler ve destek verdiğimiz projeler hakkında daha detaylı bilgi almak için sol menüdeki seçenekleri kullanabilirsin!